Notatbok inkludert kulepenn med blått blekk, 128 linjerede ark med resirkulert papir. Pakket i svart gaveeske med magnetisk lukking.
Sort
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 23 x 22 x 4,8 cm |
| Materiale | Paper, Papir, Aluminium |
| Trykkeflate | Screen: 12 10 cm, Laser: 4 x 0,6 cm |
| Vekt | 0.580 kg |
| Antal per innerlåda | 20 |
| Antal per ytterlåda | 20 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 1369 |
| Inkommande v.35, 2026 | 2000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 8,46 kr
Fra 38,55 kr
Fra 8,46 kr
Fra 38,55 kr
Fra 12,45 kr
Fra 8,64 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |