Kulepenn laget av resirkulert plast, blått blekk.
Sort
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 14,5 x 1,1 x 1 cm |
| Materiale | Plast |
| Trykkeflate | 4 x 0,6 cm |
| Vekt | 0.011 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 1000 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 98884 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 8,46 kr
Fra 8,46 kr
Fra 6,48 kr
Fra 8,64 kr
Fra 3,78 kr
Fra 8,64 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |