Kulepenn med blått blekk, gjennomsiktig farget hylse, sklisikkert gummihåndtak, metallklips og sorte aksenter. RCS-sertifisert. Totalt resirkulert materiale: 70%.
Oransje
| Materiale | PP, ABS, Jern, Resirkulert ABS |
| Lengde | 14 cm |
| Diameter | 1.3 cm |
| Vekt | 11 g |
| Volum | 1.7255 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 8,46 kr
Fra 8,46 kr
Fra 8,64 kr
Fra 8,64 kr
Fra 12,45 kr
Fra 8,64 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |