En bestselger og prisgunstig reklamepenn i plast. Pennen har metallklips, gummigrep, jumbopatron, blått blekk.
| Antall | 500 | 10000 | 25000 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 3,74 | 3,30 | 2,86 |
Burgunder
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 14,5 x 1,3 cm |
| Materiale | Plast, Metall |
| Trykkeflate | Tampo: 4 x 0,6 cm, UV Digital tryck: 5 x 0,5 cm |
| Vekt | 0.013 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 1000 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Plastpose |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 61262 |
| Inkommande v.34, 2026 | 50000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 8,46 kr
Fra 8,46 kr
Fra 6,48 kr
Fra 8,64 kr
Fra 3,78 kr
Fra 8,46 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |