ABS kulepenn. Blått blekk.
Sort (01)
| Materiale | ABS, Stål |
| Høyde | 1 cm |
| Bredde | 1,3 cm |
| Lengde | 13,8 cm |
| Størrelse | 1,3 cmx1 cmx13,8 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 6.2/7 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/1000 |
| Carton Størrelse | 31 cmx40 cmx17 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | BSCI, EN71-3, Cadmium, PAHs, Phthalates, Lead |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI101484301128 | 176339 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 8,46 kr
Fra 8,46 kr
Fra 8,64 kr
Fra 8,64 kr
Fra 8,64 kr
Fra 12,45 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |