Slank kulepenn med blått blekk, aluminiumskaft, kromdetaljer og gummispiss/pekepenn for bruk på berøringsskjermer. Med solid metallklips og spiss av plast.
Blå
| Materiale | Silikon, PP, ABS, Jern, Resirkulert aluminium |
| Lengde | 14.5 cm |
| Diameter | 1 cm |
| Vekt | 16.8 g |
| Volum | 0.7854 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 8,46 kr
Fra 12,45 kr
Fra 9,72 kr
Fra 8,46 kr
Fra 9,90 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |