Kulepenn i aluminium med blått blekk, topp/pekepin i gummi til bruk på touchskjerm (f.eks. iPhone/iPad), gummigrep, detaljer i sølv og clips i metall.
Grå
| Materiale | Aluminium |
| Lengde | 14 cm |
| Diameter | 1 cm |
| Vekt | 17 g |
| Volum | 0.5236 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 8,46 kr
Fra 9,72 kr
Fra 12,45 kr
Fra 8,46 kr
Fra 10,45 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |