Bagasjebrett laget av slitesterk bambus.
Beige
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 9 x 0,2 x 4,4 cm |
| Materiale | Bambus, Polyvinylklorid (PVC) |
| Trykkeflate | 4 x 3 cm |
| Vekt | 0.012 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 1000 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 15345 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 130,00 kr
Fra 118,00 kr
Fra 9,54 kr
Fra 9,00 kr
Fra 20,20 kr
Fra 12,45 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |