Numerisk karabinkroklås i sinklegering. Instruksjonar er inkludert. Individuelt pakka i ei kvit boks.
Sort (01)
| Materiale | Sinklegering |
| Høyde | 0,8 cm |
| Bredde | 2 cm |
| Lengde | 6,5 cm |
| Størrelse | 2 cmx0,8 cmx6,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 18/8.9 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 100/400 |
| Carton Størrelse | 16,5 cmx30 cmx30 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI117128901 | 3789 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 144,00 kr
Fra 166,00 kr
Fra 95,00 kr
Fra 134,00 kr
Fra 15,20 kr
Fra 640,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |