Passveske i hardt omslag i resirkulert PU med magnetisk lukking og innebygd Apple FindMy-sporing i klaffen. Har tre innvendige rom for organisering av dokumenter og kort. Bruker «Impression» som enhetsnavn og inkluderer Impression-logoen for ID-registrering. Individuelt pakket i en kraftpapirboks.
Sort (01)
| Materiale | Resirkulert polyuretan |
| Høyde | 1,5 cm |
| Bredde | 14,5 cm |
| Lengde | 10,5 cm |
| Størrelse | 14,5 cmx1,5 cmx10,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 88/11.8 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 45 cmx55 cmx17 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI126765901 | 236 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 78,00 kr
Fra 314,00 kr
Fra 157,00 kr
Fra 362,00 kr
Fra 397,00 kr
Fra 352,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |