PETG reisesett som inneholder to 100 ml flasker, to 50 ml flasker, to 10 ml beholdere og en liten slikkepott.
Transparent (21)
| Materiale | PEVA |
| Høyde | 4 cm |
| Bredde | 18 cm |
| Lengde | 20,5 cm |
| Størrelse | 18 cmx4 cmx20,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 80/9.06 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 38 cmx54,5 cmx60 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, 2013/2/EU, Phthalates |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI777221 | 10016 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 179,00 kr
Fra 471,00 kr
Fra 940,00 kr
Fra 162,00 kr
Fra 470,00 kr
Fra 783,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |