Toalettveske laget av bomull 320 g/m² med Fairtrade-merke.
Beige
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 28,5 x 8,5 x 19,5 cm |
| Materiale | Bomull |
| Trykkeflate | Transfer: 15 x 10 cm, DTF Transfer: 15 x 10 cm, Screen: 10 x 10 cm |
| Vekt | 0.063 kg |
| Antal per innerlåda | 200 |
| Antal per ytterlåda | 200 |
| Opprinnelsesland | SIKKIM |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Inkommande v.26, 2026 | 20000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 470,00 kr
Fra 313,00 kr
Fra 431,00 kr
Fra 470,00 kr
Fra 471,00 kr
Fra 705,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |