Verktøy for oppsamling og håndtering av stål med PP -håndtak.
Sort (01)
| Materiale | PP, Stål |
| Høyde | 1,6 cm |
| Bredde | 9,3 cm |
| Lengde | 77 cm |
| Størrelse | 9,3 cmx1,6 cmx77 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 76/10 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/100 |
| Carton Størrelse | 22,5 cmx81,5 cmx57 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, Lead |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI729001 | 5265 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 689,00 kr
Fra 199,00 kr
Fra 129,00 kr
Fra kr
Fra 60,00 kr
Fra 85,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |