Strandballspill av tre med to flaggermus og en matchende farget ball.
Blå (05)
| Materiale | PP, MDF, TPR |
| Høyde | 0,5 cm |
| Bredde | 18,5 cm |
| Lengde | 33 cm |
| Størrelse | 18,5 cmx0,5 cmx33 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 282/14.9 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 33 cmx50 cmx26 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, EN71-2, SCCP, Organic Tin |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI698505 | 16889 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 243,00 kr
Fra 46,30 kr
Fra 38,00 kr
Fra 53,00 kr
Fra 23,00 kr
Fra 92,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |