Søt sparebøsse formet som en flodhest.
Blå
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 8,6 x 8 x 13 cm |
| Materiale | Polyvinylklorid (PVC) |
| Trykkeflate | 3 x 2 cm |
| Vekt | 0.150 kg |
| Antal per innerlåda | 100 |
| Antal per ytterlåda | 100 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Inkommande v.23, 2026 | 3000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 83,00 kr
Fra 27,90 kr
Fra 63,50 kr
Fra 7,04 kr
Fra 25,10 kr
Fra 57,50 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |