Sparegris i plast (Polystyren PS) i transparente farger.
Blå
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 12,5 x 10 x 10 cm |
| Materiale | Plast |
| Trykkeflate | 4 x 2,5 cm |
| Vekt | 0.136 kg |
| Antal per innerlåda | 25 |
| Antal per ytterlåda | 50 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 5185 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 27,90 kr
Fra 83,00 kr
Fra 63,50 kr
Fra 57,50 kr
Fra 13,00 kr
Fra 7,04 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |