Lomme/foldekniv i rustfritt stål med sikkerhetslås, ergonomisk håndtak og karabinkrok.
Sort
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 9 x 2,5 x 0,5 cm |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Trykkeflate | 4 x 1 cm |
| Vekt | 0.058 kg |
| Antal per innerlåda | 12 |
| Antal per ytterlåda | 180 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 10218 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 586,00 kr
Fra 664,00 kr
Fra 312,00 kr
Fra 501,00 kr
Fra 291,00 kr
Fra 523,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |