Resirkulert drikkeflaske i rustfritt stål (600 ml). Interiøret er laget av rustfritt stål 304, og eksteriøret er rustfritt stål 201. Har et lekkasjesikkert sort PP-lokk med aluminiumskarabinkrok og bæreløkke. Karabinkrok er ikke egnet for klatring. Holder drikkevarene varme i 6 timer eller kalde i 9 timer. Inkluderer en inngravert resirkulert logo foran. Individuelt pakket i brun pappeske.
Sort (01)
| Materiale | Rustfritt stål 201, Rustfritt stål 304, Resirkulert rustfritt stål |
| Høyde | 25 cm |
| Bredde | 6,5 cm |
| Lengde | 6,5 cm |
| Størrelse | 6,5 cmx25 cmx6,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 270/13.9 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 38,5 cmx61 cmx27,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI120279001 | 4307 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 104,00 kr
Fra 134,00 kr
Fra 138,00 kr
Fra 129,00 kr
Fra 134,00 kr
Fra 138,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |