Strandball laget av ftalatfri PVC. Logoplassering kun mulig på 2 paneler.
Flerfarget
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | Panel 40 cm, ø 26 cm |
| Materiale | Polyvinylklorid (PVC) |
| Trykkeflate | Screen: 16 x 4 cm, Transfer: 16 x 4 cm, DTF Transfer: 10 x 5 cm |
| Vekt | 0.056 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 300 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 29772 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 26,20 kr
Fra 33,85 kr
Fra 47,20 kr
Fra 11,05 kr
Fra 13,05 kr
Fra 18,05 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |