Vegglader med 30 W utgang, utstyrt med USB-A- og USB-C-porter og hurtigladefunksjon. Perfekt for hurtiglading av smarttelefoner, nettbrett og andre enheter.
Hvit
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 7,9 x 4,2 x 3 cm |
| Materiale | Aluminium |
| Trykkeflate | 3 x 2 cm |
| Vekt | 0.073 kg |
| Antal per innerlåda | 25 |
| Antal per ytterlåda | 100 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 822 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 456,00 kr
Fra 70,00 kr
Fra 62,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |