ABS trådløs mus med bambusdetaljar. Inkluderer batteri. 2,4 GHz med USB-mottakar og 1,200 DPI. Individuelt pakka i ein brun pappeske.
Sort (01)
| Materiale | ABS, Bambus |
| Høyde | 2,5 cm |
| Bredde | 6 cm |
| Lengde | 10,5 cm |
| Størrelse | 6 cmx2,5 cmx10,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 45.8/7.4 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 30 cmx33 cmx24 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI117221101 | 8106 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 143,00 kr
Fra 97,50 kr
Fra 275,00 kr
Fra 120,00 kr
Fra 238,00 kr
Fra 24,05 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |