USB-pinne Twister 2.0 med aluminiumsklips og en lagringskapasitet på 4GB.
Sort
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 5,7 x 1,8 x 0,9 cm |
| Materiale | Plast |
| Trykkeflate | 1,2 x 2,7 cm |
| Vekt | 0.100 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 100 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 2007 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 91,00 kr
Fra 72,50 kr
Fra 91,50 kr
Fra 78,00 kr
Fra 64,50 kr
Fra 53,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |