Jumbo GRS sertifisert resirkulert handlenett er laget av slitesterk og rivebestandig non-woven RPET. Den har ekstra stor kapasitet på opptil 65 liter for ulike aktiviteter som f.eks. store dagligvareinnkjøp, en dag på stranden eller i parken. Med forsterkede korte håndtak (24 cm) og lange håndtak (37 cm) for maksimal bærekomfort. Enkel å brette sammen og oppbevare når den ikke brukes. Kan holde opptil 15 kg.
| Antall | 1 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 40,00 | 39,00 | 38,00 |
Hvit
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | GRS sertifisert resirkulert polyester |
| Størrelse | 52 x 35 x 38 cmcm |
| Emballasje | 100st |
| Bruttovekt | 14kg |
| Vekt | 13.3kg |
| Emballasje | 40x60x44cm |
| GTIN / EAN | 8713159699330 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 11763 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 23,05 kr
Fra 11,35 kr
Fra 11,35 kr
Fra 68,00 kr
Fra 20,35 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |