Stor PU-ryggsekk med mye lagringsplass og et nettbrettrom inni. Skinnende sorte glidelåser, to sideholdere i netting, et tyverisikringsrom og polstrede skulderstropper.
Sort
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 34 x 16 x 46 cm |
| Materiale | Polyuretan |
| Trykkeflate | 15 x 10 cm |
| Vekt | 0.573 kg |
| Antal per innerlåda | 20 |
| Antal per ytterlåda | 20 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 2362 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 705,00 kr
Fra 309,00 kr
Fra 900,00 kr
Fra 313,00 kr
Fra 1566,00 kr
Fra 470,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |