PU laptop veske (15 tommer) med to frontlommer med glidelås, et stort rom med glidelås med borrelåslukket laptopseksjon, og flere innlegg inni. Inkluderer justerbare bærestropper og to håndtak. Vannavvisende.
Grå (03)
| Materiale | PU, Polyester, EPE |
| Høyde | 28 cm |
| Bredde | 6 cm |
| Lengde | 38 cm |
| Størrelse | 6 cmx28 cmx38 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 342/7.58 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 35 cmx44 cmx46 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI117225403 | 2115 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 705,00 kr
Fra 900,00 kr
Fra 313,00 kr
Fra 1214,00 kr
Fra 470,00 kr
Fra 440,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |