15,6"-laptopmappen Rise er laget av 900D GRS-resirkulert polyester på utsiden, og et mykt GRS-resirkulert fløyelsfôr på innsiden for optimal beskyttelse. Baksiden av mappen har et rom med glidelås for oppbevaring av småting som notatbøker, dokumenter eller annet mindre tilbehør.
1,81 kg
| Antall | 1 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 240,00 | 230,00 | 220,00 |
Solid svart
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 67 |
| CO2-avtrykk | 1,81 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | GRS sertifisert resirkulert polyester, 900D i GRS sertifisert resirkulert polyester |
| Størrelse | 29,5 x 41 cm |
| Emballasje | 20stk |
| Bruttovekt | 6kg |
| Vekt | 5kg |
| Emballasje | 34x46x44cm |
| GTIN / EAN | 8713159597131 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiGRS |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 605 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 900,00 kr
Fra 705,00 kr
Fra 1214,00 kr
Fra 1488,00 kr
Fra 470,00 kr
Fra 587,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |