Ryggsekk i syntetisk fiber med snøring. Hele ryggsekken er sterkt reflekterende. Festringene er laget av kobber.r
.....r
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og leveringr
.....
Grå (03)
| Materiale | Kobber, 190D syntetisk fiber |
| Høyde | 0,2 cm |
| Bredde | 30 cm |
| Lengde | 40 cm |
| Størrelse | 30 cmx0,2 cmx40 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 55/12 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 41 cmx46 cmx20 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI43254503 | 7851 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 77,00 kr
Fra 155,00 kr
Fra 38,00 kr
Fra 37,00 kr
Fra 107,00 kr
Fra 27,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |