Polyester (50D) kjølebag med aluminiumsfoliefor. Kjølebagen er selvoppblåsbar. Posens kapasitet er 12 L.
Lyseblå (18)
| Materiale | Aluminiumsfolie, Jacquard 50D polyester |
| Høyde | 25,5 cm |
| Bredde | 24 cm |
| Lengde | 33 cm |
| Størrelse | 24 cmx25,5 cmx33 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 603/5.5 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 36 cmx51,5 cmx36 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | PAHs, LFGB, AZO Dyes/Amines, SVHC\'s, Formaldehyde, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI817818 | 199 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 151,00 kr
Fra 274,00 kr
Fra 338,00 kr
Fra 1630,00 kr
Fra 576,00 kr
Fra 253,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |