Jute kjøligere ryggsekk med aluminiumsfolie interiør og frontlomme.
Brun (11)
| Materiale | Aluminiumsfolie, Bomull, Nylon, Sink, Jute |
| Høyde | 23 cm |
| Bredde | 16 cm |
| Lengde | 21 cm |
| Størrelse | 16 cmx23 cmx21 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 150/8.7 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 28 cmx45 cmx53 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, Foodcontact, LFGB |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI86647911 | 6113 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 338,00 kr
Fra 274,00 kr
Fra 151,00 kr
Fra 1630,00 kr
Fra 576,00 kr
Fra 253,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |