Den store Juta kjølebagen er laget av sterk og slitesterk laminert jute. Har et stort (19 liter) hovedrom som kan lagre seks 1,5 liters flasker, foret med ekstra tykk og matsikker isolasjon i aluminium for å holde drikkevarer, dagligvarer og forfriskninger kjølige, tørre og skjermede i timevis. Vesken har en glidelåslukking øverst, frontlomme og 2 vevde bærehåndtak i bomull (50 x 2,5 cm). Produsert i India og OEKO-TEX® sertifisert.
| Antall | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 152,00 | 146,00 | 142,00 | 138,00 |
Naturhvit, hvit
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | INDIA |
| Materiale | Jute |
| Størrelse | 32 x 32 x 19 cmcm |
| Emballasje | 25st |
| Bruttovekt | 9kg |
| Vekt | 8.55kg |
| Emballasje | 60x40x30cm |
| GTIN / EAN | 8713159586364 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 3796 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 151,00 kr
Fra 576,00 kr
Fra 1324,00 kr
Fra 406,00 kr
Fra 274,00 kr
Fra 151,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |