Rulleryggsekk laget av hamp (280 gr/m2) med bomullsfôr, inkludert hampsymbol på etiketten.
Khaki (13)
| Materiale | PP, Polyester, Bomull, Sinklegering, Hamp |
| Høyde | 48 cm |
| Bredde | 13 cm |
| Lengde | 39 cm |
| Størrelse | 13 cmx48 cmx39 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 376/14.5 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 40 cmx60 cmx45 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI110367813 | 1434 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 313,00 kr
Fra 900,00 kr
Fra 705,00 kr
Fra 1214,00 kr
Fra 1566,00 kr
Fra 309,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |