Laptop-ryggsekk laget av mykt PU-skinn og syntetisk skinn. Ryggsekken har et romslig hovedrom og en laptop-lomme, to sidelommer, en frontlomme med skjult glidelås og en bærestropp. Lokket lukkes magnetisk.
Sort
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 30 x 21 x 45 cm |
| Materiale | Polyester |
| Trykkeflate | 12 x 10 cm |
| Vekt | 0.850 kg |
| Antal per innerlåda | 20 |
| Antal per ytterlåda | 20 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 911 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 309,00 kr
Fra 1214,00 kr
Fra 783,00 kr
Fra 644,00 kr
Fra 1057,00 kr
Fra 705,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |