Sam handlenettet er laget av 100 % GRS sertifisert resirkulert bomull. Det er den perfekte vesken for en piknik eller å handle litt mat. Bomullstettheten på 320 g/m² bomull gjør den robust og slitesterk. Dobbelthåndtakene gjør den egnet til å bære tunge gjenstander i hovedrommet. Trykkmetodene som er tilgjengelige for dette handlenettet også GRS sertifiserte, noe som sikrer at hele forsyningskjeden er gjennomsiktig og sertifisert. Håndtakslengden: 30 cm. Kan holde opptil 10 kg. Volumkapasitet: 15 liter. Produsert i India.
| Antall | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 100,00 | 96,00 | 94,00 | 92,00 |
Rød, naturhvit
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | INDIA |
| Materiale | GRS sertifisert resirkulert bomull, 320 g/m2 |
| Størrelse | 34 x 18 x 48 cmcm |
| Emballasje | 40st |
| Bruttovekt | 12kg |
| Vekt | 11.4kg |
| Emballasje | 37x52x34cm |
| GTIN / EAN | 8713159703563 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 3368 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 162,00 kr
Fra 162,00 kr
Fra 76,00 kr
Fra 104,00 kr
Fra 126,00 kr
Fra 70,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |