CrisMa handlepose laget av PU.
Sort
CrisMa kjennetegnes av sin design, kvalitet og på samme tid en attraktiv pris. Alt fra stasjonære produkter, vesker, mapper, elektronikk og reisevesker.
| Størrelse | 46 x 13 x 35 cm |
| Materiale | Polyuretan, Polyester |
| Trykkeflate | 8 x 12 cm |
| Vekt | 0,400 kg |
| Antal per innerlåda | 30 |
| Antal per ytterlåda | 30 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 4911 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 162,00 kr
Fra 162,00 kr
Fra 76,00 kr
Fra 104,00 kr
Fra 126,00 kr
Fra 70,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |