Slitesterk, dobbelvegg vakuumisolert RCS sertifisert vannflaske i rustfritt stål som gjør at den holder drikkevarer varme i 12 timer og kalde i 24 timer. Skrulokk i rustfritt stål og en holdbar håndtaksløkke i rustfritt stål. Volumkapasitet: 500 ml. Lekkasjesikker. Presentert i en gaveeske.
| Antall | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 102,00 | 100,00 | 98,00 | 96,00 |
Hvit
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | RCS sertifisert resirkulert rustfritt stål |
| Diameter | 7.2g |
| Størrelse | 7,2 x 20 x 7,2 x Ø 7,2 cmcm |
| Emballasje | 24st |
| Bruttovekt | 8kg |
| Vekt | 7.6kg |
| Emballasje | 33x48x25cm |
| GTIN / EAN | 8713159704010 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 13018 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 12,40 kr
9,60 kr
Fra 6,40 kr
Fra 18,20 kr
Fra 25,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |