Vakuumisolert dobbeltvegget rustfri stålflaske, volum 600 ml.
Blå
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | Ø 6,5 x 25 cm |
| Materiale | Rustfritt stål, Polypropylen, Silikon, Aluminium |
| Trykkeflate | Laser: 4 x 4 cm, Screen: 15 x 12 cm |
| Vekt | 0.310 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 50 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 3298 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 25,10 kr
Fra 13,00 kr
Fra 63,50 kr
Fra 108,00 kr
Fra 32,60 kr
Fra 6,38 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |