Nomad crossbody drikkesveske er laget av GRS-sertifisert, resirkulert rivebestandig stoff. Den har en vannavvisende overflate, GRS-sertifisert RPET-fôr og reflekterende elementer. Den er laget for raske fotturer, løpeturer i terreng, festivaler eller enhver aktivitet der du trenger å bære med deg vann og nødvendige eiendeler uten at det tar unødvendig volum. Vesken har et hovedrom med glidelås, en innerlomme på ermet, en nettinglomme foran med elastisk snøring for å holde en vannflaske sikkert, og en stor lomme med rask tilgang på baksiden for telefon eller andre småting. Den justerbare stroppen og den pustende nettingryggen gir bærekomfort. Volumkapasitet: 6 liter.
1,19 kg
| Antall | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 128,00 | 124,00 | 120,00 | 118,00 |
Sandstein
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 67 |
| CO2-avtrykk | 1,19 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Ripstop i GRS sertifisert resirkulert polyester, 420D |
| Størrelse | 21 x 37,5 x 9 cm |
| Emballasje | 50stk |
| Bruttovekt | 10kg |
| Vekt | 9,5kg |
| Emballasje | 42x52x48cm |
| GTIN / EAN | 8713159724315 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiGRSBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 1955 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 114,00 kr
54,00 kr
Fra 35,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |