Vakuumkonstruksjon med dobbeltvegg i rustfritt stål med kobberisolasjon, som holder drikkevarene kalde i minst 12 timer og varme i 48 timer. Konstruksjonen forhindrer også kondens på utsiden av flasken. Har en skrutopp og lokk i rustfritt stål med et praktisk håndtak for bæring. Konstruksjon med dobbel åpning for enkel rengjøring og fylling. Volumkapasiteten er 590 ml. Presentert i en Avenue gaveeske.
| Antall | 1 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 260,00 | 250,00 | 240,00 |
Solid svart
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Diameter | 7.5g |
| Størrelse | 23,5 x Ø 7,5 cmcm |
| Emballasje | 24st |
| Bruttovekt | 10kg |
| Vekt | 9.5kg |
| Emballasje | 34x26x51cm |
| GTIN / EAN | 8713159359388 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 2218 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 11,80 kr
9,60 kr
Fra 12,40 kr
Fra 51,00 kr
Fra 6,40 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |