Enkeltvegget vannflaske med rett design laget av Prevented Ocean Plastic. Plasten samles inn innenfor 50 km fra havkystlinjen eller i større vannveier som fører ut i havet. Den blir deretter sortert og omdannet til høykvalitets, matvaretrygg resirkulert plast. Med sølesikkert lokk og flipptopp drikketut, tilgjengelig i flere farger. Det sorte lokket er laget av intern resirkulert plast som ikke har vært i bruk. Kapasitet 850 ml. Produsert i Storbritannia. Pakket i resirkulert PE plastpose. Miks og match farger for å lage din perfekte flaske. På grunn av egenskapene til resirkulerte materialer, kan det være noen små merker på selve flasken.
0,24 kg
| Antall | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 84,00 | 70,00 | 68,00 | 66,00 |
Melert kull
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 62 |
| CO2-avtrykk | 0,24 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | STORBRITANNIA |
| Materiale | PCR plast, PP plast SAN plast PE plast |
| Diameter | 8,9cm |
| Størrelse | 24,2 x Ø 8,9 cm |
| Emballasje | 60stk |
| Bruttovekt | 6,3kg |
| Vekt | 5,98kg |
| Emballasje | 49x50x40cm |
| GTIN / EAN | 8713159589631 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | SMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 10000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 114,00 kr
54,00 kr
Fra 35,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |