Vakuumisolert dobbeltvegget rustfri stålflaske med bambuslokk, volum 1000 ml.
Sølvgrå
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | ø 8,2 x 31 cm |
| Materiale | Rustfritt stål, Bambus, Silikon |
| Trykkeflate | Laser: 4 x 4 cm, Screen: 10 x 15 cm |
| Vekt | 0.590 kg |
| Antal per innerlåda | 24 |
| Antal per ytterlåda | 24 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 4171 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 25,10 kr
Fra 13,00 kr
Fra 63,50 kr
Fra 108,00 kr
Fra 32,60 kr
Fra 6,38 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |