Stor flaske borosilikatglass med skrukork, volum 300 ml.
Gjennomsiktig
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | ø 6,5 x 15,3 cm |
| Materiale | Glass, Silikon |
| Trykkeflate | Screen: 8 x 18 cm, Keramisk transfer: 7 x 7 cm |
| Vekt | 0.274 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 50 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 8279 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 63,50 kr
Fra 7,04 kr
Fra 25,10 kr
Fra 57,50 kr
Fra 32,80 kr
Fra 16,30 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |