Vakuumisolert dobbeltvegget vannflaske laget av høykvalitets rustfritt stål, volum 500 ml. Denne vannflasken er perfekt for sublimasjonsutskrift i fotokvalitet, slik at reklamen din kan presenteres i livlige farger og skarpe detaljer.
Hvit
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | ø 7,1 x 22,5 cm |
| Materiale | Rustfritt stål, Polypropylen, Silikon |
| Trykkeflate | Laser: 4 x 4 cm, Sublimering: 8 x 20 cm, Screen: 12 x 20 cm |
| Vekt | 0.332 kg |
| Antal per innerlåda | 30 |
| Antal per ytterlåda | 30 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 4363 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 25,10 kr
Fra 13,00 kr
Fra 32,60 kr
Fra 108,00 kr
Fra 280,00 kr
Fra 4,40 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |